Захищений голосовий та відео зв’язок

Захищений голосовий та відео зв’язок 2018-05-22T11:00:49+00:00

Засоби захисту зв’язку

Ще зовсім недавно впровадження комунікацій на підприємстві означало просту операцію з купівлі АТС, вибору оператора телефонії та розміщення телефонів на столах співробітників. Але з появою стільникових телефонів, IP телефонії, відеоконференцій, смартфонів, планшетів, голосових послуг в хмарних додатках, все стало набагато складніше, найбільш актуальним завданням ставати конвергенція всіх можливих типів комунікації.

Недавні дослідження підтверджують, що майже половина всіх підприємств так чи інакше планує витратити в найближчому майбутньому більше грошей на Об’єднані Комунікації, ніж на IT.

У світі, де комунікації підприємства стають все більш і більш складними і дорогими, компанія Sonus пропонує рішення по їх спрощення. Будучи провідним виробником обладнання для постачальників VoIP послуг у всьому світі, більше десяти років Sonus створює рішення, які максимально спрощують IP комунікації. Чи необхідно на підприємстві впровадити систему Об’єднаних Комунікацій для глобальних співробітників і клієнтів, або зменшувати витрати на зв’язок за допомогою SIP транкінг послуг, продукти Sonus націлені на максимальну ефективність реалізації комунікацій, їх інтеграцію і впровадження інновацій.

Економте кошти з рішеннями Sonus

За допомогою продуктів Sonus підприємства можуть скоротити витрати на комунікації впроваджуючи рішення SIP транкинга, Об’єднаних комунікацій, високоякісних сервісів VoIP, хмарних голосових сервісів, оптимізації мережевого трафіку і багато інших.

Мережева безпека від Sonus

Прикордонні контролери сесій Sonus захищають мережу підприємства від різних IP атак і гарантують відмовостійкість на рівні 99,999% для найважливіших видів комунікацій — це менше однієї хвилини простою в рік.

 10 аргументів на користь Sonus SBC (En)

SONUS SBC 5100

Протягом багатьох років найбільші світові провайдери телекомунікаційних послуг і підприємства покладалися на прикордонні контролери сесій (SBC) Sonus для захищеного зв’язку по протоколу SIP. Тепер і у менш великих постачальників послуг і підприємств є привід порадіти: прикордонний контролер сесій Sonus SBC 5100.

Це пристрій володіє багатьма передовими можливостями прикордонного контролера сесій Sonus SBC 5200, до яких відносяться підвищена безпека, гнучка маршрутизація SIP-сесій і управління політиками, конвертація медіакодеков, але має більш привабливу ціну і гідну продуктивність для провайдерів і підприємств середнього або великого рівня (від 250 до 10 000 паралельних сесій).

Завдяки високотехнологічним функцій, яких ви не знайдете ні в одному іншому «середньому» прикордонному контролері сесій, SBC 5100 дозволяє регіональним провайдерам телекомунікаційних послуг і підприємствам забезпечувати зв’язок на світовому рівні і повністю враховує їх специфіку.

 Специфікація Sonus SBC 5100