Умови веб-сайту

Умови веб-сайту 2018-05-22T11:52:30+00:00

Ваша конфіденційність

Ми дуже серйозно ставимось до вашої конфіденційності та прагнемо дотримуватися відповідних положень законів про захист даних України та ЄС. Будь-яка інформація, надана вами або зібрана нами під час використання вами сайту, використовується лише відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.

Політика конфіденційності

Ми використовуємо надану вами інформацію про себе, подаючи запит лише для виконання цього запиту. Ми не передаємо цю інформацію стороннім особам, якщо це не вимагається законом. Інформація буде видалена через рік після нашого останнього контакту з вами. Ми використовуємо зворотні адреси електронної пошти, щоб відповісти на отримане нами електронне повідомлення та відповідати на запити періодичних оновлень електронної пошти. Такі адреси не використовуються для будь-якої іншої мети та не надаються стороннім особам. Інформація, яку ви надішлете нам, буде додана до наших систем взаємодії з клієнтами, і ваше ім’я буде частиною унікального ідентифікатора. Якщо ви не хочете, щоб ми зберігали ці дані, повідомте нас про це, коли ви зв’яжетесь з нами.

 

Якщо в якийсь момент у майбутньому відбудеться зміна нашої Політики конфіденційності та / або практики, які впливають на вашу особисту інформацію, ми повідомимо вас про відповідні зміни, розмістивши повідомлення на нашому веб-сайті.