Про Нас

Про Нас 2018-03-18T15:37:43+00:00

Cyber Security and Digital Forensics Center — це компанія з управління ризиками, косультування з питань кібербезпеки, наукової діяльності з інформаційної безпеки. Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи в комп’ютерній криміналістиці та психології поведінки, ми є експертами з виявлення та запобігання кіберзлочинності та зловмисній поведінці, яка зазвичай спостерігається у випадках шахрайства та інших проблем безпеки працівників.

Ми спеціалізуємося на виявленні, збиранні, збереженні та аналізі цифрових даних, що надаються, надаючи високоякісні, юридично допустимі докази широкому колу клієнтів в Україні. У разі необхідності ми проводимо дискретні збірки прихованих даних під час чутливих розслідувань. Жодна організація не може абсолютно гарантувати, що вони знайдуть потрібні вам дані, але, якщо це існує, ми знайдемо це.

Ми надаємо зовнішню незалежну оцінку та аудит. Вся робота, яку ми виконуємо, відповідає вимогам світових стандартів та практик. Ми із задоволенням підпишемо договір про нерозголошення або аналогічні угоди, щоб забезпечити повну конфіденційність

Ми пишаємося тим, що створили надзвичайно популярну, унікально широку бібліотеку безкоштовних криміналістичних інструментів, ресурсів, що використовуються в усьому світі корпораціями, правоохоронними та освітніми установами.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати партнером Cyber Security and Digital Forensics Center, ми будемо раді почути від вас info@csdfc.org