Перевірка персоналу

Перевірка персоналу 2018-03-18T13:20:27+00:00

Фонова перевірка персоналу

Фонова перевірка персоналу перед початком роботи гарантує вам надійний підхід до ризику номер один для вашого бізнесу — людей. Це особливо важливо для тих, хто має доступ до чутливого матеріалу, такого як ІТ-адміністратори, а також ті, хто працює у сфері фінансів та продажів або експлуатує критичну інфраструктуру.

Зв’язатись з нами

Чому я повинен перевірити досвід мого персоналу?

По суті, для захисту вашого бізнесу та іншого персоналу. У нашому аналізі порушень даних ми часто стикаємося з ситуаціями, коли відповідна попередня перевірка могла б висвітлити питання про придатність персоналу до цієї ролі та запобігти викраденню або знищенню активів компанії, а також від страждання пов’язаних із цим витрат .

Роботодавці знижують ризик, виконуючи додаткові перевірки, щоб доповнити традиційний процес прийняття. Це допомагає знизити витрати на працевлаштування, оскільки підвищення якості та придатності працівників призводить до зниження трудової міграції та підвищенню захисту брендів та дотримання вимог. Структурована програма перевірки дозволяє роботодавцям демонструвати своїм клієнтам, органам регулювання та промисловості та інвесторам, що в процесі дотримання належного процесу зменшуючи можливості пов’язаних з працівниками загроз, таких як шахрайство та крадіжка.

Що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо чотири рівні фонової перевірки для тих, хто живе в Україні використовуючи законні методи аналізу відкритиих джерел:

Ми також проводимо аналогічний рівень перевірок на громадян США, Росії, Ізраїлю, Іспанії, Фінляндії, Данії, Болгарії, Австралії та багатьох інших. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати докладніші відомості про це.

Чи потрібна згода тих, кого будемо перевіряти?

Так, згода тих, хто перевіряється, необхідна для виконання ваших зобов’язань за законодавством про захист даних. Крім того, якщо кандидати усвідомлюють, що вони будуть ретельно перевірені, вони навряд чи продовжать роботу з вашою вакансією, якщо вони вважають, що щось неприємне може бути виявлено, заощаджуючи витрачені ресурси в процесі набору персоналу.

Ми залишаємо за собою право не проводити попередні перевірки, якщо у нас є підстави вважати, що згода не була отримана.