Компетенції

Компетенції 2018-03-18T13:58:23+00:00

Чим ми займаємось

Комп’ютерна криміналістика

Почиинаючи з 2010 року ми працювали над сотнями досліджень щодо використання комп’ютерів. Ми можемо надати вам надійний звіт, який включає всі відповідні електронні листи, документи та інші файли з ваших комп’ютерів і серверів з простими для читання звітами, написаними простою мовою.

Детальніше

Інсайдерська загроза

Ми пропонуємо оцінку інсайдерської загрози, засновану на практиці всесвітньо відомого Центру інсайдерської інформації програмного забезпечення Карнегі Меллона (SEI). Ми допомагаємо запобігати загальній проблемі кібератак від працівників та інших інсайдерів.

Детальніше

Тестування на проникнення та оцінки вразливості

Ми пропонуємо доступні, поточні тести на вразливість та тестування проникнення, які перевіряють ваші веб-сайти, мережі та системи. Ми попереджаємо вас про вразливість та експлуатацію загроз раніше, ніж якщо ви покладалися на одноразові чи випадкові тести.

Детальніше

Перевірка персоналу

Фонові перевірки захищають ваш бізнес та інших субпідрядників. У нашому аналізі порушень даних ми часто стикаємося з ситуаціями, коли відповідна попередня перевірка могла б висвітлити питання про придатність персоналу до цієї ролі та запобігти вкраденню або знищенню активів компанії, а також від пов’язаних із цим втрат.

Детальніше

Компьютерна безпека

Ми пропонуємо доступну сертифікацію, яка допоможе вам значно зменшити вплив кібер-атак та втрату даних. Ця сертифікація надає організаціям ефективний, надійний буфер проти найпоширеніших кібер-ризиків.

Детальніше