Комп’ютерна криміналістика

Комп’ютерна криміналістика 2018-03-07T15:25:52+00:00

Експертна комп’ютерна криміналістіка

З моменту нашого формування в 2008 році, Forensic Control працював над сотнями досліджень, використовуючи експертну комп’ютерну криміналістику, щоб надати нашим клієнтам відповіді на багато питань, включаючи:

  • Які файли співробітник копіював на USB-накопичувач за ті дні, коли вони пішли у відставку?
  • Які невідповідні веб-сайти були відвідані, з яких часів і дат. Що вони шукали в Google?
  • Який матеріал працівник надіслав собі за допомогою особистої електронної адреси
  • Які були терміни подій, наприклад, обліковий запис створений о 10:13, файли, завантажені о 10:15, USB-накопичувач, прикріплений до 10:16, файли видалені о 11:15

Наша робота проводиться відповідно до Асоціації головних поліцейських «Довідника з належної практики цифрових доказів» та частини 35 Цивільно-процесуальних правил, що забезпечують прийнятність у суді або трибуналі.

Ми відновлюємо всі види доказів, навіть якщо були зроблені спроби його видалити або сховати. Ми можемо надати вам надійний випадок, виробляючи всі відповідні електронні листи, документи та інші файли з ваших комп’ютерів і серверів поряд з простими для читання звітами, написаними просто англійською мовою.

Якщо ви хочете дізнатись більше про комп’ютерну судову експертизу та про те, коли і де вона використовується, перегляньте наш Посібник для початківців комп’ютерної криміналістики.

Зв’язатись з нами

Вивчення проблеми

Фінансова установа звільнила головного виконавчого директора з-за проблем з діяльністю. Звільнений працівник почав судове провадження проти свого колишнього роботодавця, вимагаючи несправедливого звільнення. Судовій контролі було запропоновано ознайомитись з робочим комп’ютером та USB-накопичувачами. Ми виявили тисячі порнографічних зображень, завантажені на його робочий ноутбук, а потім перенесені на персональні USB-накопичувачі. Часовий аналіз показав, що пошук і завантаження зображень здійснювався в робочий час. Ми також знайшли докази цього предмета за допомогою ноутбука для замовлення незаконних предметів. Звіт, який ми видав для нашого клієнта, надав докази, що відхилили вимогу несправедливого звільнення.

Наш підхід

Ми розуміємо, що організації, яким потрібна ця послуга, часто роблять це під час великого тиску та стресу. Наші працівники навчаються допомогти вам на власний розсуд та спокійно, щоб ви могли приймати обгрунтовані рішення під час кризи.

Хоча судово-медичний контроль дуже технічний та ретельний у нашому аналізі даних, коли ми маємо справу з клієнтами, ми знаємо, що вони рідко експерти з комп’ютерних питань. Ми можемо терпляче обговорювати питання клієнта, не звертаючись до жаргону, і наші звіти написані простими англійською мовою.

.