Комп’ютерна безпека

Комп’ютерна безпека 2018-03-18T14:08:30+00:00

Захист від кібер-атак

Більшість із нас чули про загрози, що несуть кібер-атаки для бізнесу. Вони можуть впливати на вашу організацію в автономному режимі, виставляти персональні та ділові дані своїх клієнтів і завдати серйозної шкоди вашій репутації або порушення законів, наприклад GDPR що частково імплементується в Україні.

Ми пропонуємо доступну сертифікацію, яка допоможе вам значно зменшити ризик кібер-атак та втрати даних.

Є численні стандарти кібербезпеки, але найголовніше, що прості технічні засоби не допоможуть. Ми наполегливо рекомендуємо цю сертифікацію що відповідає вимогам Закону України про кібербезпеку всім організаціям, оскільки вона забезпечує ефективний, надійний буфер проти найпоширеніших кібер-ризиків.

Зв’язатись з нами

Cyber Essentials та стандарти використовувані в Україні

Cyber Essentials була розроблена підрозділом кібернетичної безпеки GCHQ, агентством зі збору розвідки Великобританії. Це гарантує, що надана порада ґрунтується виключно на найкращих практиках, зібраних від кращих спеціалістів у своїх сферах.

Стандарт управління IASME є додатковою «обгорткою» до цього підходу, яка, як і технічний контроль безпеки, розглядає фізичну безпеку, обізнаність персоналу та резервне копіювання, а також забезпечує базову відповідність стандарту ISO 27001, що відповідає міжнародному стандарту безпеки.

Незважаючи на те, що ISO 27001 може бути складним завданням для досягнення, Стандарт управління IASME розроблений спеціально для менших організацій, який є реалістичним та прийнятним стандартом. Це чітко демонструє, що ваша організація досягла базового рівня дотримання міжнародних стандартів безпеки та допомагає вам істотно знизити вплив кибернетичного ризику на вашу організацію.

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо чотири рівні сертифікації для Cyber Essentials, як первинного аналізу.

Також ми проводимо тестування на проникнення, оцінку інсайдерської загрози та перевірки звітів попередніх робіт. Щоб обговорити будь-який з них, зателефонуйте нам за номером +380445964151.

Обгрунтування

Досвід показує нам, що понад 50% компаній не можуть отримати сертифікацію при першій спробі, просто тому, що вони не знають правильних відповідей і не знають, наскільки детально їх описувати. Наша служба перевірки покликана значно підвищити ваші шанси на успішну сертифікацію.

Зв’язатись з нами