Інсайдерська загроза

Інсайдерська загроза 2018-03-18T13:52:42+00:00

Запобігання, виявлення та розслідування інсайдерської загрози

Судова експертиза зосереджується на запобіганні, виявленні та розслідуванні інсайдерської загрози шляхом психоаналітичного аналізу (звернення до людського фактору) та кібер-криміналістики (звернення до цифрової сфери).

Дуже часто підприємства спираються винятково на технологію, щоб виявити та вирішувати інсайдерські загрози. Однак, оскільки такі загрози в основному є проблемою людей, лише технічних рішень недостатньо. Ми вважаємо, що адекватний комплексний захист активів підприємства можливий лише при цілісному підході.

Щоб зберегти репутацію вашої компанії, інтелектуальну власність та цінні цифрові активи, ми пропонуємо клієнтам індивідуальні оцінки ризиків загрози та поради щодо стратегічного планування, навчання та консультування, поряд з поведінковими та кібер-криміналістичними методами аналізу. Наш підхід спрямований на те, щоб допомогти менеджменту зрозуміти сильні та слабкі сторони, виявлені під час аналізу ризику інсайдерської загрози, та впроваджувати програми для вирішення таких питань.

Зв’язатись з нами

Наша методологія боротьби з інсайдерським ризиком

Використовуючи методологію, використану світовими лідерами з виявлення та зменшення ризику людського фактору в Університеті Карнегі-Меллона, Cyber Security and Digital Forensics Center вивчає 19 напрямків діяльності в галузі HR, юридичної, інформаційної, володіння даними, фізичної безпеки та захищеності програмного забезпечення що організації повинні впроваджувати, щоб запобігти та виявити внутрішні загрози.

Ми пропонуємо три рівні оцінювання в цій області:

  1.  Запропонована анкета, заповнена клієнтом та оцінена Cyber Security and Digital Forensics Center. Результати подані у звіті.
  2. На місці інтерв’ю з ключовим персоналом, що дозволяє глибше розуміти бізнес процеси та структуру компанії. Рівень ризику оцінений та наданий клієнту у звіті.
  3. Як і в 2, але з опитуваннями, що передбачають докази своїх відповідей. Рівень ризику оцінений та наданий клієнту у звіті.