Big Data аналіз

Big Data аналіз 2018-05-22T10:56:51+00:00

Deep Packet Inspection

Allot — провідний постачальник рішень DPI (Deep Packet Inspection — «глибокий аналіз пакетів»), а так же рішень з безпеки і монетизації, розроблених для захисту і персоналізації в ході повсякденної роботи з вашою мережею. Рішення Allot грунтуються на високо масштабованому фреймворку для надання сервісів, який істотно розширює можливості по аналізу трафіку у вашій мережі. Завдяки цьому, ви можете стати ближче до вашим клієнтам, оберігати їх від онлайн-загроз і скорочувати час окупності додаткових послуг.

Allot поєднує технологічні інновації, розуміння тонкощів галузевих технологій і коллаборатівного підхід, щоб запропонувати вам рішення, яке найкращим чином підходить для вашого мережевого оточення і завдань вашого бізнесу. Продукти та рішення Allot спираються на організацію глобальної підтримки та професійні послуги експертного рівня, завдяки чому наші клієнти отримують реальну вигоду і відчутні результати

Рішення та продукти Allot

Пристрої DPI компанії Allot — сучасне рішення проблем якості, безпеки та швидкості доставки мережевих послуг

Аналіз і контроль трафіку DPI пристроями

DPI-пристрої проводять аналіз і контроль трафіку трьома основними способами:

 • Розпізнавання додатків / протоколів / вірусних атак на основі оновлюваних баз сигнатур, які автоматично надаються вендорами-виробниками dpi-пристроїв.
 • За допомогою використання статистичних політик і правил
 • Аналіз активності і поведінки хостів в мережі. Наприклад, якщо з якогось IP-адреси проводиться безліч спроб з’єднань на різні порти одного хоста, це, швидше за все робота сканера портів, а ось якщо безліч спроб з’єднань здійснюється на різні хости, але на один порт, то це, імовірно, вірус або черв’як.

Завдяки такому «поведінкового» аналізу пристрою DPI можуть розпізнавати нові протоколи VoIP, P2P і т. П. Навіть до виходу відповідної сигнатури.

Для застосування DPI-технології існує два основні варіанти рішень — інтегровані і самостійні пристрої. Не дивлячись на зростання популярності інтегрованих рішень DPI, вони не можуть надати весь спектр сервісів, доступних самостійним пристроїв. Найбільш суттєвою особливістю такого самостійного DPI є аналіз трафіку за рахунок збору статистики з розподілом по різних типах, регіонах, додатків і тарифних планів різних абонентів.

Компанії-виробники самостійних DPI-пристроїв воліють використовувати різні поведінкові моделі відповідних протоколів, і, як наслідок, точність аналізу у них теж відрізняється.

Allot один з провідних розробників і виробників на ринку stand-alone DPI рішень, пропонує своїм клієнтам моделі DPI-пристроїв в найширшому ціновому діапазоні в залежності від класу та продуктивності, яка може коливатися від сотні Мбіт / с до 160 Гбіт / с FDX. Корпоративний сегмент рішень передбачає підключення на невисокій швидкості по мідним інтерфейсів типу 10/100/100, тоді як рішення операторського класу розраховані на підключення великої кількості лінків 1GE і 10GE.

Корпоративні рішення

Дозволяють сервіс-провайдерам і підприємствам отримувати та аналізувати інформацію про своїх мережах в режимі реального часу, що допомагає збільшити ефективність використання ресурсів.

Переваги та особливості корпоративних рішень:

 1. Проводиться гарантований захист продуктивності бізнес-додатків чутливих до часу (CRM, ERP, SAP / Oracle, Citrix, VoIP, VPN, Video Streaming і т.п.)
 2. Обмеження смуги для додатків HTTP, FTP, P2P.
 3. Максимізація бізнес-використання ресурсів мережі і захист інвестицій в існуючу мережеву інфраструктуру
 4. Захист від нерівномірного використання трафіку користувачами (менша кількість користувачів не може використовувати більший обсяг смуги пропускання).
 5. Моніторинг роботи додатків (які програми використовують більшу частину ресурсів)
 6. Моніторинг використання додатків користувачами.

Операторські рішення

Забезпечують істотну економію для провайдерів на витратах на інтернет, в свою чергу, самі провайдери можуть надати споживачам послуги гарантованої якості (QoS) і збільшити кількість своїх абонентів без необхідності розширювати власні інфраструктури.

Переваги та особливості операторських рішень:

 1. Засноване на розмежуваннях управління трафіком
 2. Основна смуга не завантажується керуючим портом
 3. Формування та класифікація трафіку
 4. Тривалий термін зберігання статистичних даних і управління трафіком в режимі реального часу.
 5. Висока продуктивність — від 2 до 20Gbps, обслуговування до 20 мільйонів одночасних IP-потоків.
 6. Зручний дисплей і передня контрольна LCD панель, набір клавіш для простого запуску і роботи в реальному часі

Рішення для забезпечення безпеки і монетизації. Монетизація використання мережі

Рішення Allot, що стосуються безпеки та монетизації, включають в себе зростаючу лінійку сервісів для «цифрового способу життя» на базі масштабується фреймворка надання сервісів, який може бути з легкістю інтегрований в будь-яке мережеве оточення. Ми фокусуємося в першу чергу на аналітиці надання сервісів, їх безпеки і персоналізації, що допомагає вам монетизувати використання мережі шляхом таргінг залучення клієнтів і надання додаткових послуг, які розширюють цифрові можливості кожного клієнта.

Масштабований фреймворк для надання сервісів

У традиційних мережах вбудовуються платформи Allot Service Gateway забезпечують єдину точку інтеграції для розгортання різних сервісів, починаючи з видимості, контролю і безпеки, і закінчуючи залученням клієнтів і монетизацією. У середовищах з виртуализацией втратити зв’язок із мережею (NFV) ті ж самі функції виконує версія Allot Service Gateway Virtual Edition. Вона являє собою віртуалізувати фреймворк надання сервісів для ефективного розгортання, інтеграції та взаємодії віртуалізованих втратити зв’язок із мережею.

Високопродуктивні платформи надання сервісів

Платформи Allot Service Gateway забезпечують гнучке розгортання і ефективне надання сервісів для «цифрового способу життя» на основі як традиційної, так і віртуальної мережевої інфраструктури. Завдяки підключенням на100GE і 10GE, а також пропускної здатності, що досягає рівня терабіт в секунду, ці платформи операторського класу, дозволяють вам задовольняти зростаючий попит на безпечні, індивідуальні та доступні інтернет-сервіси. Allot пропонує зростаючу лінійку заздалегідь інтегрованих сервісів, а також управління трафіком до віртуальних сервісів в хмарі в реальному часі. Платформи Allot NetEnforcer, що володіють швидкістю від 20 Мбіт / с до 16 Гбіт / с, розроблені спеціально для забезпечення видимості, контролю та інтеграції сервісів, що необхідно для підтримки продуктивності додатків і якості користувальницького досвіду в корпоративних, хмарних і операторських мережах.

Едине управління

Allot NetXplorer — масштабована система управління для платформ Allot, що представляє собою центральну точку координації для конфігурації в масштабах мережі, управління політиками і моніторингу трафіку.
NetXplorer Reporter надає звіти в реальному часі з 30-секундною точністю для швидкого усунення неполадок і дозволу клієнтських запитів.
NetPolicy Provisioner надає інтерфейс самоврядування для ваших клієнтів VPN і керованих сервісів.

Аналіз роботи

Інтелектуальна інформація про роботу мережі Allot — лідер в області прозорості та аналізу трафіку. Наші системи допомагають вам отримувати докладні дані по використанню вашої мережі. Грунтуючись на них, ви можете приймати бізнес-рішення, що створюють нові можливості для залучення клієнтів і монетизації сервісів. За допомогою набору рішень від Streaming Data Records до Smart Data Source наші фахівці в області аналізу і обробки даних економлять ваші час і гроші, відбираючи з витягнутих даних саме ті, що необхідні для вашого завдання, системи бізнес-розвідки, обробки великих даних або нормативного проекту.

Інформативна мережева аналітика

Рішення Allot ClearSee Network Analytics перетворює дані про використання мережі в інформацію для бізнес-аналітики і готує її для керівників вашої організації. Allot надає вам багатий вибір готових метрик та інформаційних панелей і на додаток до них такі ж потужні інструменти, якими користуються наші фахівці в області аналізу і обробки даних для підготовки більш глибоких аналітичних висновків.

Безпека. захист користувачів

Такі продукти Allot, як WebSafe Personal, WebSafe Business і WebSafe Enterprise забезпечують захист ваших клієнтів за моделлю «безпека-як-послуга» на базі вашої хмарної мережі. Allot інтегрує захист від шкідливого ПО, батьківський контроль, фільтрацію URL, захист пошти, блокування реклами і контроль над додатками в масштабируемую багато користувачів платформу, яка спрощує розгортання сервісів і скорочує термін окупності. Захист мережевої інфраструктури Додатки Allot ServiceProtector і SpamOut Protector виявляють і хірургічно точно нівелюють зовнішні і внутрішні кіберзагрози, включаючи DDoS-атаки і атаки нульового дня, сканування IP і діяльність різних спамерських пошукових роботів, до того, як вони зможуть порушити доступність сервісів і безперервність бізнесу. Одночасно з цим додаток Allot ContentProtector блокує доступ до забороненого і незаконного контенту, забезпечуючи повну сумісність з вимогами регулятора без будь-яких втрат для продуктивності мережі.

Персоналізація

Платформа Subscriber Management Platform (SMP) від Allot використовує стандартні інтерфейси 3GPP для гнучкої підготовки до розгортання додаткових послуг, управління ними та їх тарифікації. Це ключовий фактор, що визначає унікальність вашої пропозиції і максимальне зростання доходів. Додатки Allot TierManager, QuotaManager і ChargeSmart допомагають вам персоналізувати тарифні плани, стимулювати застосування політики квот і надлишків, а також здійснювати в реальному часі облік тарифікаційних моделей на основі даних про використання мережі та роботі додатків.

Професійні сервіси Allot використовують знання технологій і досвід, які ми придбали, працюючи з сервіс-провайдерами і корпораціями по всьому світу. Це гарантує успіх кожного що розгортається рішення.