Аудит даних E-Discovery

Аудит даних E-Discovery 2018-05-22T10:58:03+00:00

Програмні продукти для E-Discovery

Guidance Software — світовий лідер у галузі розробки програмного забезпечення для криміналістичної комп’ютерно-технічної експертизи, аудиту даних в корпоративних інформаційних системах, розслідування інцидентів із застосуванням інформаційних технологій, захисту від хакерських атак і усунення їх наслідків без зупинки діяльності компанії.

Програмне забезпечення EnCase є лідером програмних продуктів для E-Discovery. EnCase дозволяє вирішувати ряд завдань властивих як E-Discovery, так і виконувати ряд завдань, що стоять перед відділом інформаційної безпеки будь-якої організації. Термін Electronic Discovery (E-Discovery) має на увазі під собою будь-який процес пошуку електронних даних, визначення їх місця розташування і фіксація порушення, або автоматичне переміщення у встановлений політиками безпеки сховище. Санкціонований відповідними органами або судом злом з метою отримання важливих доказів так само є видом E-Discovery.

В сучасних інформаційних системах завдання з пошуку, аналізу та класифікації інформації затребувані не тільки при підготовці до судових позовів або перевірок, але також і для первинної класифікація інформації при побудові систем захисту інформації, створення систем захисту від витоку інформації та боротьби з інсайдерами, проведення власного аудиту і проведення перевірки виконання ряду вимог по сертифікації компанії на відповідність таким стандартам як, наприклад, PCI DSS, ISO27001, ISO27002. Багаторічний досвід роботи компанії Guidance Software в області комп’ютерно-технічної експертизи надає користувачам не тільки наймогутніший засіб для проведення аудиту та пошуку даних будь-якого типу, а й надає, при необхідності, юридичну значимість зібраних доказів при розслідуванні інцидентів.